top of page
szczęśliwa para

JAK ZAMÓWIĆ SUKNIĘ ONLINE?

Możesz zamówić suknię ślubną online. Suknia będzie uszyta na podstawie wymiarów, które nam dostarczysz. Instrukcja pobierania wymiarów znajduje się poniżej. Każda suknia będzie szyta specjalnie dla Ciebie.

Chociaż nasz salon nie prowadzi sprzedaży internetowej ani wysyłkowej, na Waszą prośbę możemy wysłać sukienkę z naszej kolekcji. Aby uniknąć rozczarowań, zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania dodatkowych wymiarów, zdjęć lub umówienia się na wideo rozmowę przed dokonaniem zakupu.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ nasza polityka sklepu nie przewiduje zwrotów, co pomaga nam unikać dezorganizacji pracy i marnowania czasu obu stron. Towar przeceniony również nie podlega zwrotowi, więc prosimy o rozważne podejmowanie decyzji zakupowych.

Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do zakupów.


 

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

Sugerujemy aby zmierzyć się z pomocą drugiej osoby, podczas gdy ty stoisz wyprostowana w butach o podobnej wysokości  do tych, które będziesz nosiła w dniu ślubu.

Najlepiej jest zebrać wymiary w  bieliźnie podobnej do tej , którą będziesz nosić do sukienki. Prosimy, abyś nie mierzyła się w innej odzieży, np. swetrze lub spodniach  itp.

Używaj WYŁĄCZNIE standardowej miary krawieckiej. Miara powinna przylegać do ciała ale nie uciskać lub wrzynać się w skórę. Nie mierz się na wydechu i staraj się stać wyprostowana ale w swobodnej pozie. Twój rozmiar zostanie dobrany głównie przez wymiary biustu, talii oraz bioder.

BIUST:

Zmierz biust w najpełniejszej jego części, a nie pod biustem. Należy pamiętać, że ten wymiar nie zawsze odpowiada rozmiarowi stanika!

Podaj także wymiar pod biustem.

TALIA:

Talię zawsze mierzymy w najwęższej części. Zwykle jest to ok 3 cm nad pępkiem.

BIODRA:

Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz w najpełniejszej części bioder i pośladków.

WAŻNE w przypadku sukni o kroju syreny- sukni dopasowanej: jeśli twoje uda są większe niż biodra, podaj ten pomiar, by suknia pasowała.

Po wykonaniu pomiarów porównaj je z tabelą rozmiarów, aby określić właściwy rozmiar. Jeśli nie możesz dopasować dokładnych pomiarów do wszystkich trzech wymiarów wskazanych w tabeli rozmiarów, sugerujemy zamówienie większego wymiaru. Pamiętaj, że suknię można często zmniejszać bez szwanku dla kroju, ale powiększenie zależy od zapasów na szwy, które w większości przypadków są niewielkie i raczej nie ma możliwości powiększenia rozmiaru, chyba ,że można zrobić sznurowanie z tyłu.

POTRZEBUJESZ SUKNI NA ZAMÓWIENIE?

Jeśli zastanawiasz się nad dodaniem rękawów,ramiączek do jednego z projektów, skontaktuj się z nami. Jest szansa, że projektant wdroży te zmiany w wybranym modelu.

Niektóre z naszych sukni, mogą zostać wykonane nawet rozmiarze do 56-58, taki rozmiar prosimy skonsultować .

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat niestandardowych zamówień.


 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów na spersonalizowany produkt (szyty pod indywidualne potrzeby klienta) lub przeróbkę na indywidualne życzenie klienta takie jak skracanie, poprawki krawieckie oraz indywidualne zmiany w produkcje

Jeśli jesteś zainteresowana zamówieniem sukni napisz do nas glamourpuck@wp.pl

Wycenimy i pokierujemy dalej.  

​                                       

 

 

 

                                      Tabela wymiarów:

 

bottom of page