top of page
Roselle c.jpg

O firmie

Nasz salon to miejsce szczególne, w którym przyszłe Panny Młode znajdą kreacje renomowanych polskich i zagranicznych projektantów.

 

W salonie znajdziecie suknie Nowe oraz komisowe.

Suknie ślubne NOWE posiadamy z najnowszych kolekcji.

Nasz komis ma w swojej ofercie ponad  700 używanych sukien ślubnych z 3 ostatnich kolekcji .m.in. Sincerity, Sweetheart, Justin Alexander, Classa, Sweetheart, MS Moda, Annais Bridal, Verise, Nabla, Agnes oraz wiele innych marek istniejących na polskim rynku.

 

Kreacje te charakteryzuje różnorodność stylów, fasonów, kolorów i tkanin. Z pewnością znajdziesz u Nas suknie, która Cię urzeknie.

 

          Uwaga! Suknie z komisu to pojedyncze egzemplarze.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dodatki ślubne NOWE :bolerka,welony,rękawiczki,upięcia do włosów,sukienki okolicznościowe, i inne.

 

Naszą misją jest by każda Panna Młoda przekraczając próg naszego Salonu mogła znaleźć więcej niż oczekiwała...

Nasz Personel  pomoże Ci w doborze tej, jednej jedynej wymarzonej sukni. Oferujemy przyjazną, ciepłą atmosferę.

 

Gwarantujemy również możliwość oddania w komis sukni ślubnej  bez względu na to gdzie została zakupiona.

 

 

Dzięki temu każda klientka, która nie zamierza zachować swojej kreacji na pamiątkę, może ją za naszym pośrednictwem sprzedać.

 

 

Nasza doświadczona krawcowa dopasuje każdą suknie a stylistka doradzi odpowiedni fason pasujący do typu sylwetki oraz pomoże w wyborze dodatków.
 
 
Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów - suknie ślubne zarówno dla Pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych.
 
LOGO PNG.png
Logo_regular_2021_full.png
bottom of page