top of page
białe Sukienki
LOGO PNG.png
PORADNIK
 
REZERWACJA PRZYMIERZALNI

 

Przed planowaną wizytą w naszym salonie, jeżeli zamierzasz przymierzać suknie ślubne, zapraszamy do rezerwacji przymierzalni. Na określony przez Ciebie dzień i godzinę nasz personel będzie do Twojej dyspozycji.
Rezerwacja przymierzalni odbywa się telefonicznie:
  • tel. (58) 673-46-15​
lub poprzez wiadomość na naszym FB.
 

 

CZAS MIERZENIA
Na mierzenie sukni ślubnych przeznaczamy 1 godzinę. Jeżeli w ciągu tego czasu nie zdążyłaś zmierzyć wszystkiego co zaplanowałaś lub pojawił się dylemat, którą suknię ślubną wybrać, to zapraszamy na kolejne spotkanie w innym dogodnym dla Ciebie terminie.
 
OSOBY TOWARZYSZĄCE
Razem z Panną Młodą zapraszamy osoby towarzyszące. Wśród Twoich najbliższych wybierz 2-3 zaufane osoby, które życzliwie doradzą w poszukiwaniach tej jednej, wyjątkowej sukni ślubnej.
Prosimy o nieprzekraczanie sugerowanej ilości osób. Zapewni to spokój i najlepszy wybór.
 
ZDJĘCIA PODCZAS MIAR
W trakcie przymiarek sukni ślubnych prosimy o NIE robienie zdjęć.
 
TERMIN REALIZACJI
Termin pełnej realizacji zamówienia to 3 – 7 miesięcy, Oferujemy także terminy ekspresowe minimum 7 tygodni( dopłata do sukni 10%).
Tyle potrzebujemy aby móc zamówić dla Ciebie wybraną suknie ślubną w odpowiednim rozmiarze i idealnym kolorze. W przypadku krótszego terminu mogą pojawić się dodatkowe opłaty za ekspresową realizację, a w niektórych przypadkach Salon może odmówić przyjęcia zamówienia.
W przypadku krótszego terminu prosimy o kontakt z obsługą Salonu tel. 58 673-46-15, lub 602-68-07-68. Cennik usług dodatkowych dostępny w Salonie.
 
BUDŻET NA ZAKUP SUKNI ŚLUBNEJ
Ceny sukni ślubnych w naszym salonie mieszczą się w przedziale od 2.790 zł do nawet 8.000 zł (w zależności od kolekcji).
Rozpiętość cenowa jest dość duża. Prosimy zatem o wcześniejsze zaplanowanie kwoty jaką chcesz przeznaczyć na  zakup sukni ślubnej. To ważne ponieważ wybór jest bardzo duży i warto wybierać wśród tych sukni ślubnych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.
 
PODPISANIE UMOWY
Jeżeli zdecydujesz się na wybór sukni ślubnej w naszym Salonie będzie nam niezmiernie miło uczestniczyć w przygotowaniach do tak wyjątkowego dnia w Twoim życiu. 
Umowę na zakup sukni ślubnej podpisujesz osobiście na miejscu w salonie. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości. Zadatek wynosi 50% ceny sukni. Pozostałą kwotę wpłacasz dopiero  z chwilą odbioru. W cenę wliczony jest pełen serwis czyli korekta krawiecka i dopasowanie sukni do sylwetki.
 
KOREKTA KRAWIECKA
Pierwszej korekty krawieckiej dokonujemy 1-2 miesiące przed datą ślubu. Gotową i idealnie dopasowaną suknię odbierasz z Salonu ok. 1-2 tygodni przed datą ślubu. Musisz przewidzieć w tym czasie 2 lub 3 spotkania z nami w zależności od ilości poprawek jakie należy nanieść na Twoją suknię ślubną.
Suknię odbierasz w specjalnym firmowym pokrowcu, który chroni suknię przed zabrudzeniem, kurzem, wilgocią.
 
KOREKTA EXPRESOWA
Jeżeli Twój czas przed ślubem jest ograniczony i przewidujesz pierwszą korektę swojej sukni ślubnej dopiero w ostatnim tygodniu przed planowaną datą ślubu, to prosimy o uwzględnienie dodatkowej opłaty za wykonanie poprawek krawieckich w trybie ekspresowym. Cennik usług dostępny w Salonie.
 
Jeżeli masz inne dodatkowe pytania to prosimy o telefoniczny kontakt z obsługą Salonu .
bottom of page